SMARTCABINET SOFTVÉR – SEMINÁR

01. júna 2023 10:00

POZNAMENAJTE SI DO SVOJICH KALENDÁROV TERMÍN NAŠEJ AKCIE SMARTCABINET SOFTVÉR
1.6.2023 OD 10:00 DO 16:00 HOD. V NAŠOM SHOWROOME V BRNE.
Miesto: SHOWROOM, Písečná 509/5, 620 00 BRNO (Areál Manag, hala 100)

Predstavíme Vám náš softvér SMARTCABINET, pomocou ktorého ste schopní Váš nábytok nielen nakresliť, ale aj jednoducho preniesť do výroby.

SMARTCABINET je intuitívny CAD/CAM softvér pre zákazkovú výrobu nábytku vhodný pre malých podnikateľov aj veľké výrobné spoločnosti. Umožňuje rýchly návrh, vizualizáciu a cenovú ponuku pre vašich zákazníkov, automaticky generuje výrobnú dokumentáciu, nárezové plány a sumár materiálu. Jednoduchá kompatibilita napríklad pre CNC stroj alebo nárezové centrum bez toho, aby bolo nutné zákazku programovať na stroji dielec po dielci.

Ide o modulárny systém, ktorý dokáže kompletne riešiť náročné požiadavky na všetkých úrovniach výroby v nábytkárskom priemysle. SMARTCABINET je vhodný ako pre firmy bez strojného vybavenia, tak pre spoločnosti vyžadujúce presné a spoľahlivé prepojenie medzi návrhom, konštrukciou, technológiou a CNC výrobou.

SMARTCABINET slúži na tvorbu grafického návrhu, možno ho rozšíriť o 3D vizualizácie, kalkulácie zákaziek, tvorbu výkresov, generovanie reportov a zákazkovej dokumentácie, ukladanie projektov a ďalšie užitočné funkcie.
Najprv si vytvoríme projekt v spomínanom softvéri a následne si daný projekt vyrobíme – teda narežeme na nárezovom centre WN250, olepíme na stroji Akron 1440 a na obrábacom centre Rover AS 1532 vykonáme finálne vŕtacie a frézovacie operácie.

PROGRAM SEMINÁRA:
10:00 Začiatok a privítanie
10:10 Prezentácia spoločnosti TEKMA
• 10:30 Predstavenie CAD/CAM softvéru SMARTCABINET, tvorba projektu
12:00 OBED
13:00 Výroba nakresleného projektu na strojích – formátování, olepování, vrtání a frézování
15:00 Priestor pre individuálne diskusie

Tešíme sa na stretnutie s Vami!
Váš TEKMA team

COSMOSOFT

Registrovať sa