O spoločnosti TEKMA

Spoločnosť TEKMA pôsobí na trhu už od roku 2003 ako významný dodávateľ drevoobrábacích strojov, technológií a riešení pre drevársky a nábytkársky priemysel a pre firmy obrábajúcich plasty, hliník a iné kompozitné materiály. Sme výhradným obchodným zástupcom firiem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pre Českú a Slovenkou republiku. V našej širokej ponuke máme mnoho ďalších strojov a technológií umožňujúcich požadované riešenie a optimalizáciu nákladov s dôrazom na vysokú kvalitu finálnych výrobkov.

Spoločnosť poskytuje v celej Českej a Slovenskej republike záručný a pozáručný servis, predaj kompletného sortimentu originálnych náhradných dielov a príslušenstva. Technickú podporu a servisné zásahy vykonáva zohraný a odborne vyškolený servisný tím, školený priamo u výrobcu zariadení.

Vo februári 2018 sme otvorili nový showroom s cieľom sprístupniť existujúcim a novým zákazníkom vybrané drevoobrábacie stoji a technológie, na ktorých je možné fyzicky vyskúšať jednotlivé činnosti a možnosti obrábanie alebo spracovanie materiálov. Priestory nového showroomu slúžia tiež pre školenia obsluhy drevoobrábacích strojov a CNC programovanie. Taktiež radi umožníme odborným školám a učilištiam po vzájomnej dohode možnosť exkurzie v priestoroch showroomu a / alebo vykonávania odbornej praxe s praktickým využitím drevoobrábacích strojov.