Obrábacie centrá pre spracovanie peny

Obrábacie centrá tzv. nestingového typu môžu byť okrem iného vybavené tiež oscilačným nožom, ktorý sa využíva práve pre rezanie pien. V kombinácii s napríklad 5 osou jednotkou sa jedná o skutočne flexibilné obrábanie penového materiálu s veľkými možnosťami a rýchlosťou. Stroje sú tiež schopné frézovať peny s tvrdšie membránou alebo s rôznymi prímesi.

Rover Plast J FT

Rover Plast J FT je riadené obrábacie centrum s portálovú štruktúrou pre nestingové operácie. Maximálna kvalita a spoľahlivosť sú zaručené spoločne s bezkonkurenčnou cenou.

Zobraziť produkt »

Rover Plast A FT

Rover Plast A FT je CNC obrábacie centrum, ktoré sa vďaka špecifickým inováciám v oblasti spracovania technologických materiálov osvedčilo mimoriadnou spoľahlivosťou a konkurencieschopnosti.

Zobraziť produkt »

Rover Plast A SMART FT

ROVER PLAST A SMART FT je nové vysoko výkonné obrábacie centrum s veľmi kompaktnou konštrukciou portálového systému, vybavené bezpečnostnými vankúšiky pre dosiahnutie maximálnej ochrany.

Zobraziť produkt »

Rover Plast B FT

Rover Plast B FT je nové portálové CNC obrábacie centrum s pracovným stolom FT na vykonávanie úkonov nesting na plastových a kompozitných materiáloch. Rover Plast B FT je…

Zobraziť produkt »