Obrábacie centrá na obrábanie panelov

Naše obrábacie centrá sú tiež určené pre obrábanie panelov. Veľmi populárnymi sú potom stavebné panely ako napríklad alucobond alebo rôzne sendvičové panely. Je tu tiež možná konfigurácia s chytrým skladom alebo nakladacím a vykladacím stolom. Sme si vedomí, že u týchto materiálov, kde je veľká náchylnosť k poškrabaniu, je nutné dbať na spôsob pohybu materiálu po stole.

Rover Plast J FT

Rover Plast J FT je riadené obrábacie centrum s portálovú štruktúrou pre nestingové operácie. Maximálna kvalita a spoľahlivosť sú zaručené spoločne s bezkonkurenčnou cenou.

Zobraziť produkt »

Rover Plast A FT

Rover Plast A FT je CNC obrábacie centrum, ktoré sa vďaka špecifickým inováciám v oblasti spracovania technologických materiálov osvedčilo mimoriadnou spoľahlivosťou a konkurencieschopnosti.

Zobraziť produkt »

Rover Plast A SMART FT

ROVER PLAST A SMART FT je nové vysoko výkonné obrábacie centrum s veľmi kompaktnou konštrukciou portálového systému, vybavené bezpečnostnými vankúšiky pre dosiahnutie maximálnej ochrany.

Zobraziť produkt »

Rover Plast B FT

Rover Plast B FT je nové portálové CNC obrábacie centrum s pracovným stolom FT na vykonávanie úkonov nesting na plastových a kompozitných materiáloch. Rover Plast B FT je…

Zobraziť produkt »